Bizi Arayın
Telegram a yaz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
İnstagramda takip et

AKKA İNŞAAT, 1999 yılında Van’da kurulan yerel bir taahhüt firmasıdır. Başka şirketlerle bir bağlantısı bulunmamaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana, Van ili ve çevresinde bir çok konut ve iş yeri inşaatına imza atmış, sektördeki lider ve örnek alınan firmalardan biri haline gelmiştir. Herkesi bir “yuva” sahibi yapmayı ve her bütçeye uygun satış ...

  • Ali paşa Mah.İskele Cad.Themis İş Merkezi Kat:6 No:50 İPEKYOLU / VAN
  • info@akkainsaat.com.tr
  • +90 532 585 02 64
  • 0432 216 25 52
akkada hayat

akkada hayat

Akka Kültürü ve Önceliklerimiz

“En önemli sermayem insan kaynağımdır” felsefesi tüm insan kaynakları uygulamalarımıza ilham veriyor. Akka Topluluğu olarak toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın yolunun daha mutlu çalışanlar ve daha mutlu iş yerlerinden geçtiğine inanıyoruz. İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle çalışan deneyimine odaklanıyor; eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

İçinde çağdaşlık var.

23 yaşında ama gencecik bir Topluluğuz. “Ülkem varsa ben de varım” fikri üzerinde yükselen asırlık bir çınar olarak geleneksel değerlerimize sahip çıkarken; zamanın ruhunu da iyi okuyor, çağın ve global değerlerin gerektirdiği aksiyonları hızla alarak yenilikçi ve modern yapımızı her an muhafaza ediyoruz. Geleceğe umutla bakıyor ve bizi en iyiye taşıyan tutkumuzu her zaman koruyoruz.

İçinde eşitlik var.

Eşitlik kavramını en büyük önceliğimiz olarak görüyor, eşitlikçi uygulamaları merkeze alıyoruz. Hiçbir fark gözetmeksizin tüm çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına uygun iş ortamları oluşturmak için çalışıyoruz. Kadın-erkek, ofis çalışanı-saha çalışanı, mevki, unvan, deneyim, yaş farketmeksizin; üretim bandında, ofislerde, çağrı merkezlerimizde ya da mağazalarımızda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza eşit olanaklar sağlıyoruz.

 

İçinde birliktelik var.

Çeşitliliğin gücüne inanıyor, bireysel farklılıkların kültürümüze katkısını önemsiyoruz. Çeşitliliğin temsil edildiği ve kişilerin kendilerini bir birey olarak değerli hissettiği iş yerlerinde verimliliğin arttığını görüyoruz. Bu yüzden, tüm Akka'lılar için fikirlerinin dinlendiği, başarılarının alkışlandığı, ilerlemelerinin önündeki tüm engellerin kaldırıldığı, özgür çalışma ortamları yaratıyoruz. Akka'lılar Topluluğu olarak çalışma arkadaşlarımızın her birinin kendisini Topluluğun değerli bir parçası olarak hissetmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

İçinde gelişim var.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde çok yönlü yetenekleri Topluluğumuza katmak; çalışma arkadaşlarımızın yaratıcılıklarını beslemek ve iş yaşamları boyunca gelişimlerine destek vermek önceliğimiz. Çalışma arkadaşlarımıza her gün değişen iş koşullarında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklanıyoruz. Sürekli gelişimi Topluluğumuzu geleceğe taşıyacak olan büyük bir güç olarak görüyor; Akka'lıların yarının dünyasında ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz.